Belletmen Nöbet Programı

2.4.2012

belgeLogosu

3779 kez indirildi.

11956 kez görüntülendi.

VBA makrolarından yararlanılarak hazırlanmış bir programdır. Pansiyonlu okullarda belletmen ve etüt nöbetçisi aylık çizelgesi oluşturmak için kullanılabilir…
Personelin nöbet tarihlerinin sayımını ve dökümünü yapan "Istatistik" sayfası eklendi.

08.04.2013:
--- Belge Excel2010(*.xlsm) sürümüne yükseltildi.

İndir

 

 
* İsim: Lütfen isminizi giriniz.
* E-posta: E-posta adresi geçersiz.Lütfen e-posta adresinizi giriniz.
* Başlık: Lütfen bir başlık giriniz.
* Yorum: Lütfen yorumunuzu giriniz.
 

 

Y O R U M L A R

programı çalıştıramıyoruz

14:37:03

27 Kasım 2018 Salı

iyi günler, paylaşmış olduğunuz programdan yararlanmak istiyoruz ancak derleme hatası alıyoruz. cant find Project or library hatasını düzeltemedik. bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

zeynep


Yönetici: Zeynep hanım, öncelikle gecikme için kusuruma bakmayın. Bu hatayı gidermek için, programı açtığınızda Alt tuşuyla birlikte F11 tuşuna basarak VBA Editor penceresini açın. Bu pencerede üst taraftaki menülerden Tools menüsü içindeki References alt menüsünü tıklayın. Açılan küçük pencerede, yanlarında onay kutucukları olan bir liste göreceksiniz. "MISSING:" ifadesiyle başlayanların onay işaretlerini kaldırdığınızda sorununuz çözülmüş olacak.

Buna rağmen sıkıntı olursa excel dosyasını sitemizden yeniden indirin.

okul nöbet programı

00:19:22

1 Şubat 2018 Perşembe

kardeşim sana zahmet birde okul nöbet programı yaparmısın sana zahmet ama dönerli olması gerekmektedir. mesela pazartesi nöbetçi olanlar sadece pazartesi günü bu hafta 1. sırada öğretmen bahçe nöbeti tutmuşsa haftaya zemin kat haftaya 1. kat olması gerekmektedir. telden de ulaşmak istersen 541*******

erkan

belletmen nöbet programı

23:27:58

11 Ocak 2018 Perşembe

merhaba hocam. büyük emek verip hazırladığınız programlarla eğitim camiasına çok faydanız olduğunu belirtmek isterim. sizden ricam belletmen öğretmen nöbet programını okulda normal nöbette kullanılabilecek şekilde güncellemeniz. burada öğretmenlerin nöbet tutabilecekleri ve tutamayacakları günleri ayarlayabilmemiz yeterli olacaktır. böyle bir güncelleme çok faydalı olurdu. teşekkürler.

murat

Bayan Belletmen Erkek Belletmen

10:07:27

1 Mart 2017 Çarşamba

Selamünaleyküm üstadım öncelikle Allah senden razı olsun çok teşekkür ediyorum. bizim okulumuzda kız erkek karma pansiyonumuz var kız pansiyonunda 1 belletmen 1 nöbetçi erkek pansiyonunda 1 belletmen 1 nöbetçi oluyor bu yüzden günler kısmında 3 bayan 3 erkek şeklinde yapsanız 1 tanelerini isteğe bağlı olarak bizim kapatmamıza müsaade etseniz de bu program ömürlük olur. bir de istatistik kısmında nöbetçi olunca 6 belletmen olunca 4 yazıyor ya onu da değiştirme butonu olsa da ilerleyen zamanda bu saatler değişince kolaylıkla değiştirebilelim... her şey için çok teşekkür ettim.

ERKAN

İstatistik

Bugün:

32 kişi

Dün:

38 kişi


Toplam:

77083 kişi

Rastgele Belge

8 - Bilim Felsefesi(Sunu)