Belletmen Nöbet Programı

13.7.2020
5139 kez indirildi.
14773 kez görüntülendi.
VBA makrolarından yararlanılarak hazırlanmış bir programdır. Pansiyonlu okullarda belletmen ve etüt nöbetçisi aylık çizelgesi oluşturmak için kullanılabilir.

- 13.07.2020 tarihinde bir takım düzeltmeler yapılarak güncellendi.
- Personelin nöbet tarihlerinin sayımını ve dökümünü yapan "Istatistik" sayfası eklendi.
- 08.04.2013 tarihinde Excel 2010(*.xlsm) sürümüne yükseltildi.

Anahtar kelimeler: belletmen, nöbet

 

 

Y O R U M L A R

programı çalıştıramıyoruz

27 Kasım 2018 Salı 
14:37:03
iyi günler, paylaşmış olduğunuz programdan yararlanmak istiyoruz ancak derleme hatası alıyoruz. cant find Project or library hatasını düzeltemedik. bu konuda yardımcı olabilir misiniz.
zeynep
Zeynep hanım, öncelikle gecikme için kusuruma bakmayın. Bu hatayı gidermek için, programı açtığınızda Alt tuşuyla birlikte F11 tuşuna basarak VBA Editor penceresini açın. Bu pencerede üst taraftaki menülerden Tools menüsü içindeki References alt menüsünü tıklayın. Açılan küçük pencerede, yanlarında onay kutucukları olan bir liste göreceksiniz. "MISSING:" ifadesiyle başlayanların onay işaretlerini kaldırdığınızda sorununuz çözülmüş olacak.

Buna rağmen sıkıntı olursa excel dosyasını sitemizden yeniden indirin.

okul nöbet programı

1 Şubat 2018 Perşembe 
00:19:22
kardeşim sana zahmet birde okul nöbet programı yaparmısın sana zahmet ama dönerli olması gerekmektedir. mesela pazartesi nöbetçi olanlar sadece pazartesi günü bu hafta 1. sırada öğretmen bahçe nöbeti tutmuşsa haftaya zemin kat haftaya 1. kat olması gerekmektedir. telden de ulaşmak istersen 541*******
erkan

belletmen nöbet programı

11 Ocak 2018 Perşembe 
23:27:58
merhaba hocam. büyük emek verip hazırladığınız programlarla eğitim camiasına çok faydanız olduğunu belirtmek isterim. sizden ricam belletmen öğretmen nöbet programını okulda normal nöbette kullanılabilecek şekilde güncellemeniz. burada öğretmenlerin nöbet tutabilecekleri ve tutamayacakları günleri ayarlayabilmemiz yeterli olacaktır. böyle bir güncelleme çok faydalı olurdu. teşekkürler.
murat

Bayan Belletmen Erkek Belletmen

1 Mart 2017 Çarşamba 
10:07:27
Selamünaleyküm üstadım öncelikle Allah senden razı olsun çok teşekkür ediyorum. bizim okulumuzda kız erkek karma pansiyonumuz var kız pansiyonunda 1 belletmen 1 nöbetçi erkek pansiyonunda 1 belletmen 1 nöbetçi oluyor bu yüzden günler kısmında 3 bayan 3 erkek şeklinde yapsanız 1 tanelerini isteğe bağlı olarak bizim kapatmamıza müsaade etseniz de bu program ömürlük olur. bir de istatistik kısmında nöbetçi olunca 6 belletmen olunca 4 yazıyor ya onu da değiştirme butonu olsa da ilerleyen zamanda bu saatler değişince kolaylıkla değiştirebilelim... her şey için çok teşekkür ettim.
ERKAN